PALMOLIVE NATURALS
Kremowy żel z witaminą E i mlekiem oliwnym. Miękka, odżywiona skóra po każdym prysznicu - Palmolive Olive & Milk.
przed wprowadzeniem obniżki: 16,99 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
0
Opis
Palmolive Naturals Olive & Milk to kremowy żel pod prysznic inspirowany naturą, który pozostawia skórę miękką i odżywioną już po pierwszym użyciu. Delikatna, bogata formuła otula ciało kojącym zapachem i zapewnia komfort pielęgnacji na co dzień. To idealny wybór, gdy chcesz połączyć skuteczne oczyszczanie z łagodnym działaniem i przyjemnością rytuału kąpielowego.
Korzyści:
- Miękka, odżywiona skóra po każdym prysznicu - kremowa konsystencja redukuje uczucie ściągnięcia.
- Łagodne oczyszczanie i przyjemny zapach, który zamienia codzienny prysznic w chwilę relaksu.
- Codzienna wygoda dla całej rodziny - skuteczność bez kompromisu w komforcie.
Działanie:
- Mleko oliwne (olive & milk): wspiera odżywienie i miękkość skóry, pozostawiając ją gładką w dotyku.
- Witamina E: znana z właściwości pielęgnujących - pomaga chronić i wygładzać skórę.
- Kremowa baza myjąca: zapewnia skuteczne, a jednocześnie delikatne oczyszczanie, przyjazne dla codziennego stosowania.
Dla każdego typu skóry, w tym szukającej miękkości i komfortu po myciu. Dla osób ceniących łagodną, kremową pielęgnację i zmysłowy, naturalnie inspirowany zapach.
Rezultaty przy regularnym stosowaniu:
- Skóra wyraźnie miękka i wygładzona, bez uczucia przesuszenia.
- Przyjemny, kojący zapach towarzyszy po kąpieli, dodając komfortu na cały dzień.
Dlaczego wyróżnia się na tle konkurencji:
- Wegańska formuła, testowana dermatologicznie i oparta w 95% na składnikach pochodzenia naturalnego - świadoma pielęgnacja bez rezygnacji z przyjemności.
- Kremowa konsystencja z witaminą E - łączy efekty pielęgnacyjne z sensoryką, którą klienci kochają.
Twoja skóra zasługuje na codzienną troskę: otul ją kremową miękkością Olive & Milk. Pokochasz ten efekt: gładkość po prysznicu i zapach, który koi zmysły.
Sposób użycia:
Nałóż na mokrą skórę, spień delikatnie kolistymi ruchami, a następnie dokładnie spłucz. Stosuj codziennie dla pełnego komfortu zakończ rytuał lekkim balsamem nawilżającym.
Skład:
Aqua,Sodium C12-13 Pareth Sulfate (*A) / Sodium Laureth Sulfate (*B),Cocamidopropyl Betaine,Glycerin,Sodium Chloride,Parfum,Cocamide MEA,Styrene/Acrylates Copolymer,Sodium Salicylate,Polyquaternium-7,Sodium Benzoate,Citric Acid,Tetrasodium EDTA,Glycol Distearate,Laureth-4,Sine Adipe Lac,Olea Europaea Fruit Oil,Alpha-Isomethyl Ionone,Butylphenyl Methylpropional,Citronellol,Geraniol,Hexyl Cinnamal,Limonene,Linalool,CI 19140,CI 42090,*A/B