Zgłoś lokalizację TYLKO TERAZ! DARMOWA DOSTAWA OD 49 ZŁ DLA ZALOGOWANYCH   Facebook Instagram

do kasy suma: 0,00 zł

Zgłoś lokalizację TYLKO TERAZ! DARMOWA DOSTAWA OD 49 ZŁ DLA ZALOGOWANYCH   Facebook Instagram

Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Oferowane przez nas produkty są towarami higienicznymi, hermetycznie pakowanymi, które zgodnie z art. 38 pkt. 5 ustawy o prawach konsumenta nie podlegają zwrotowi, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. Natomiast, tak długo jak oryginalne opakowanie produktu nie zostało otwarte, przysługuje Ci termin 14 dni, by odstąpić od umowy i zwrócić do nas zakupiony towar.

W Drogerii Jawa zawsze masz możliwość zwrotu nienaruszonych produktów do 14 dni od momentu odebrania zamówienia.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy możesz złożyć za pomocą formularza, którego wzór stanowi Załącznik nr 1 do Regulaminu Sklepu.

  

REKLAMACJE

Przed zgłoszeniem reklamacji oceń stan produktu i upewnij się, że wady nie wynikają z niewłaściwego użytkowania lub pielęgnacji.

W przypadku gdy doręczana przesyłka będzie nosiła znamiona uszkodzenia tj. zgniecenia, zamoczenia opakowania, naderwania taśm zabezpieczających, przerwania ciągłości opakowania prosimy o spisanie protokołu szkody i nie przyjmowanie przesyłki. Jako przyczynę nieodebrania przesyłki proszę podać – rodzaj uszkodzenia jaki był widoczny.

Chcielibyśmy uwzględnić wszystkie reklamacje, jednak w niektórych przypadkach nie możemy tego zrobić. Musimy mieć realne przesłanki świadczące o nieprawidłowościach wynikających z realizacji naszej usługi. 

WYMIANA

Jeśli chcesz wymienić zamówiony przez Ciebie produkt zwróć zamówiony towar zgodnie z instrukcją wskazaną powyżej i od razu złóż oraz opłać nowe zamówienie.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?

 

Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta:

 Infolinia: 691 980 023

Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00

Opłata za połączenie według taryf/cenników operatorów.

Adres email: bok@drogeriejawa.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium