Zgłoś lokalizację TYLKO TERAZ! DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ    Facebook Instagram

do kasy suma: 0,00 zł

Zgłoś lokalizację TYLKO TERAZ! DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ    Facebook Instagram

2024/06/20

03:44

Drogerie Jawa - Jubileusz 10-lecia!

Świętuj z nami 10 lat Drogerii Jawa i otrzymaj 10% rabatu na zakupy w sklepie on-line z kodem: URODZINY!

W tym roku sieć Drogerie Jawa obchodzi jubileusz 10-lecia. Z okazji urodzin organizujemy szereg eventów wypełnionych atrakcjami dla swoich klientek i klientów.

W kwietniu mija 10 lat odkąd na polskim rynku pojawił się pierwszy salon sprzedaży Drogerii Jawa. Zgodnie z przyjętą strategią, pierwsze placówki powstawały w małych i średnich miejscowościach aby umożliwić konsumentkom stały dostęp do szerokiego wachlarza kosmetyków i chemii gospodarczej w przystępnych cenach. Do dziś w wielu miejscowościach to salony Drogerii Jawa są drogerią pierwszego wyboru. Od początku działalności Drogerie Jawa stawiają na szeroki zakres oferty, konkurencyjne ceny oraz wykwalifikowany personel, dzięki któremu kupujący w Drogeriach Jawa mają zapewnioną wysokiej jakości obsługę, przyjemną atmosferę i fachowe doradztwo.

Firma powstała w 2013 roku z marzeń i pasji do kosmetyków, a dziś jest jednym z największych graczy na rynku kosmetycznym w Polsce. „Stworzyłem markę Drogerie Jawa, by dotrzeć bezpośrednio do kupujących i tworzyć biznes zgodny ze swoimi wartościami i etyką biznesu, a także taki, który wnosi nową jakość zakupów konsumentce ze średnich i małych miejscowości”, mówi Wojciech Radliński prezes Drogerie Jawa.

Od samego początku Drogerie Jawa stawiają na jakość i zadowolenie klientów, co pozwala firmie na zdobycie zaufania i lojalności szerokiego grona odbiorców. Przez 10 lat dzięki ogromnej pracy, zaangażowaniu i wiedzy biznesowej, Wojciech Radliński stworzył stabilną polską firmę, która na stałe zagościła w świadomości konsumentek. Ten rok ma być dla sieci ważny i przełomowy.
Firma planuje otwarcie kolejnych salonów sprzedaży, inwestycje w najnowsze systemy informatyczne oraz rozwój platformy e-commerce.

„Jesteśmy szczęśliwi i niezwykle dumni z tego, co osiągnęliśmy przez ostatnie dziesięć lat. Dziękujemy naszym klientkom i kontrahentom oraz pracownikom, którzy dali nam szansę na pokazanie, co potrafimy i zaufali nam. Będziemy dążyć do ciągłego udoskonalania naszej oferty
i obsługi, by nadal zasługiwać na ich zaufanie i lojalność, bo to nieodzowne elementy DNA marki”,
dodaje Radliński.

 

Dziś Drogerie Jawa to czwarta sieć drogerii w Polsce i niemal 80 salonów oferujących zróżnicowany asortyment dopasowany do potrzeb kupujących w małych i średnich miejscowościach. Przez 10 lat działalności Drogerie Jawa dobrze poznały swoje klientki weryfikując potrzeby na poziomie drogerii, a także realizując niezależne badania jakościowe. Dzięki temu dziś Klientka Drogerii Jawa może czuć się zadbana w każdym z zakupowych aspektów.

Rok 2018 był ważnym rokiem dla sieci, która przeprowadziła gruntowny remodeling sklepów wraz z wdrożeniem nowej księgi wizualnej marki. By w pełni odpowiedzieć na potrzeby klientek, w 2019 roku Drogerie Jawa wprowadziły na rynek kwartalnik Piękno by Jawa, który dostarcza czytelniczkom wartościowych treści związanych z pielęgnacją, zdrowiem, urodą czy psychologią. W 2022 roku Drogerie Jawa zdobywają po raz kolejny tytuł Najlepsza Polska Sieć Drogeryjna oraz uruchamia kolejny segment sprzedaży - sklep internetowy drogeriejawa.pl dzięki któremu zasięg oferty Drogerii Jawa stał się ogólnopolski.
By w pełni wykorzystać potencjał strategii omnichannel, Drogerie Jawa stworzyły aplikację mobilną, która obecnie jest modyfikowana i rozwijana. Dzięki stałej komunikacji w SOME – Facebook, Instagram oraz tik-tok, marka dociera do klientek w różnym wieku i o różnych preferencjach zakupowych (zakupy online/ zakupy offline).

#JeszczeBliżejCiebie to hasło przewodnie i oficjalny hashtag Drogerie Jawa podkreślający misję marki by być możliwie najbliżej klientek i w pełni odpowiadać na ich potrzeby.

Od kwietnia do września b.r. w Drogeriach Jawa odbędą się eventy jubileuszowe podczas których kupujący będą mieć możliwość skorzystania z wielu atrakcyjnych promocji cenowych oraz różnego rodzaju atrakcji kosmetycznych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium