SILCARE
Nawilżająca oliwka do skórek i paznokci dla zapewnienia optymalnej pielęgnacji skórek oraz regenerująca zniszczoną płytkę paznokcia - Silcare The Garden Of Colour.
0
Opis
Silcare Oliwka do paznokci The Garden of Colour jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób, które marzą o zdrowych, mocnych i błyszczących paznokciach. Pomoże zadbać o optymalną pielęgnację dłoni regenerując zniszczoną płytkę.
Siła naturalnych składników zawarta w oleju migdałowym to przede wszystkim szereg substancji odżywczych: protein, soli mineralnych, witamin A, E, D i witamin z grupy B, które sprawiają, że oliwka ma działanie nawilżające, dobrze się wchłania. Olej brzoskwiniowy wzmocni i utwardzi płytkę paznokcia, zapobiegając jej rozdwajaniu się i łamliwości.
Oliwka The Garden of Colour to obok właściwości pielęgnujących i regenerujących paznokcie, to również wyjątkowe doznania zapachowe. Już niewielka ilość nagrodzi Twoje zmysły dzięki delikatnemu aromatowi.
Opakowanie z pipetą gwarantuje łatwą, wygodną i przyjemną aplikację. Przeznaczone do codziennego stosowania.
Korzyści:
- Nawilżenie i szybkie wchłanianie - naturalne składniki (proteiny, sole mineralne, witaminy A, E, D i z grupy B) zapewniają intensywne nawilżenie i dobrą wchłanialność.- Wzmocnienie i utwardzenie paznokci - olej brzoskwiniowy zapobiega rozdwajaniu się i łamliwości płytki.
- Regeneracja i pielęgnacja - formuła wspiera odbudowę i zdrowy wygląd paznokci.
- Delikatny, przyjemny aromat - niewielka ilość produktu nagradza zmysły subtelnym zapachem.
- Precyzyjna i wygodna aplikacja - opakowanie z pipetą ułatwia nakładanie i kontrolę ilości.
- Przeznaczone do codziennego stosowania - bezpieczne i wygodne w regularnej pielęgnacji.
Zaaplikuj oliwkę na każdy paznokieć, następnie wmasuj w płytkę i skórki. Stosuj codziennie wieczorem oraz po manicure lub pedicure.