SANYTOL
Dodatek do płukania prania, który eliminuje nieprzyjemne zapachy i odświeża w niskich temperaturach i krótkich cyklach - Sanytol.
0
Opis
Sanytol opracował dodatek do płukania prania, który niweluje brzydkie zapachy i odświeża nawet w niskich temperaturach. Jego świeży zapach nadaje ubraniom przyjemne uczucie czystości.
Ponadto, jego formuła nie zawiera chloru i chroni włókna białych i kolorowych ubrań.
Środek jest odpowiedni do bielizny (spodni, skarpetek, fig, piżam…), ręczników, ręczników kuchennych, pościeli, dywaników łazienkowych, odzieży sportowej, bielizny dla niemowląt i dzieci (pajacyków, śpioszków, śliniaków…), odzieży mająca bezpośredni kontakt ze zwierzętami (łózka, prześcieradła…), delikatnych ubrań, które nie nadają się do prania w wysokiej temperaturze i wodzie chlorowanej.
Sposób użycia w pralce: Dodaj 45 ml do szuflady na płyn zmiękczający w pralce i włącz zwykły program prania. Można stosować z dowolnym rodzajem detergentu.
Sposób użycia w praniu ręcznym: Dodaj 20 ml (1/2 nakrętki) na 3,5 litra wody (do ostatniego płukania). Pozostaw na 15 minut. Dokładnie spłucz. W przypadku przypadkowego, bezpośredniego kontaktu środka z tkaniną należy spłukać.