Zakochaj się w Piękno by Jawa!

Oddaję Wam wiosenne wydanie magazynu Piękno by JAWA. Za nami pierwsze miesiące nowego roku, które przyniosły nadzieję, pomysły i wiele planów. Cieszę się, że w tym wyjątkowym czasie, pełnym trosk, obostrzeń i różnych batalii, możemy towarzyszyć Waszej codzienności. Dzielić się tym, co stworzyliśmy, unikalną wiedzą naszych ekspertów, ideami, które dla nas były na tyle inspirujące, że zapragnęliśmy przekazać je dalej.

W tej edycji magazynu znajdziecie wiele wskazówek, dzięki którym będziecie mieć szansę uzyskać odpowiedź na pytanie – jak funkcjonować z ludźmi, których nie możemy zmienić? Przekonać się, o zbawiennym wpływie aktywności fizycznej na naszą kondycję psychiczną. Nowym trendzie w dietetyce – adaptogenach i olejkach CBD. Podpowiemy także, jak wyeliminować złe nawyki pielęgnacyjne oraz jak sprawdzić czy Wasz kolor włosów jest odpowiednio dobrany do typu urody. Nie zabraknie też kosmetycznych nowości i rekomendacji Ekspertek Piękna.

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy, życzę Wam przede wszystkim zdrowia. Niech ucichną wszystkie spory, by głos mogły zabrać: radość i wzajemna życzliwość. Wspaniałej wiosennej przemiany, w towarzystwie najlepszego magazynu beauty – Piękno by Jawa!

 

  Edyta Kresińska
Redaktor naczelna

Eksperci Beauty Jawa

Marta Gąska

Jedna z najlepszych makijażystek w Polsce, współpracująca z wieloma gwiazdami kina i estrady. Założycielka szkoły makijażu Marta Gąska Make Up School.

Piotr Postek

Młody, kreatywny i twórczy stylista fryzur polskich gwiazd.

Wioletta Konopa-Stelmach

Dyplomowany psycholog kliniczny, pedagog, edukator seksualny.

Hanna Stolińska

Doktor nauk o zdrowiu. Dietetyk kliniczny.

Aneta Suchowierska

Dyplomowany kosmetolog, główny ekspert TVN z zakresu kosmetologii

Tematy wydania

Magazyn online

Pozostańmy w kontakcie: redakcja@drogeriejawa.pl