Zakochaj się w Piękno by Jawa!

Przed nami najbardziej wymagający czas w roku. Zima często nie jest zbyt łaskawa ani dla naszego samopoczucia, ani kondycji naszego organizmu. Jednak zamiast poddać się sezonowemu spadkowi nastroju, lepiej zacznijmy się o siebie troszczyć! O tym, jak dbać nie tylko o siebie, ale też o najbliższych i swój dom przeczytacie na stronach zimowego magazynu. W najnowszym Piękno by Jawa odkryjecie, jak przygotować się na zimę, jak pielęgnować relacje i porządkować dom. Nie zapomnieliśmy też o najważniejszych momentach nadchodzącego kwartału. Magazyn wypełniliśmy poradami, które ułatwią świąteczną krzątaninę czy przygotowania na wielkie wyjścia. Najważniejszym będzie wkroczenie w nowy, ekscytujący rok 2022. O tym, jak zrobić to pięknie
i z największą troską o siebie przeczytacie na kolejnych stronach. Najbliższe miesiące będą też pełne wyjątkowych okazji do obdarowywania, dlatego dzielimy się z Wami wiedzą, jak robić to rozsądnie i niebanalnie. A dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy w wyborze idealnego prezentu – mamy nie tylko inspiracje, ale i gotowe podpowiedzi.

Cieszę się, że możemy oddać w Wasze ręce kolejny numer magazynu. Niech porady w nim zawarte pomogą Wam przejść przez ten zimowy czas z uśmiechem, pewnością siebie i w otoczeniu najbliższych.

Życzę przyjemnej lektury i wielu pozytywnych emocji.

Edyta Kresińska
Redaktor naczelna

Tematy wydania

Magazyn online

Pozostańmy w kontakcie: redakcja@drogeriejawa.pl