Zakochaj się w Piękno by Jawa!

Wreszcie przyszło długo wyczekiwane Lato! Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam tę porę roku za jej wszelkie walory – estetyczne i smakowe. Słońce, pięknie opalone ciała, częstsze, bezinteresowne uśmiechy i… pachnące truskawki, kompot z rabarbaru oraz to coś, co jest w nas, polskich kobietach szczególne o tej porze roku i zachwycamy i czarujemy swoją urodą tak pięknie!

Widzicie to w sobie? Jeśli nie, zaplanujcie trochę czasu rozpieszczajcie wszystkie swoje zmysły.

W chwilach relaksu zapraszam do zapoznania się z propozycjami naszych ekspertów przygotowanych specjalnie dla Was! Jestem pewna, że na stronach letniego wydania magazynu Piękno by Jawa  znajdziecie wiele inspirujących odpowiedzi na nurtujące Was pytania i skorzystacie z wielu cennych wskazówek. W tym wydaniu magazynu będzie coś dla ciała i duszy. Odpowiemy na trudne pytania, dlaczego kłamiemy i czy można uprawiać seks bez emocjonalnego zaangażowania.

Podpowiemy, jakie zmiany skórne powinny niepokoić oraz jak radzić sobie z dziecięcą otyłością. Wskażemy najlepsze akcesoria do makijażu, dzięki którym nawet niewprawna ręka wyczaruje piękny make up. Zdradzimy także sekret, jak w domowym zaciszu poczuć letni urlopowy klimat.

Sięgajcie po to, co nowe – eksperymentujcie i poszukujcie. Doceniajcie to, co przynosi każdy dzień, uśmiechajcie się do własnego odbicia w lustrze i dbajcie o siebie.

  Edyta Kresińska
Redaktor naczelna

Eksperci Beauty Jawa

Marta Gąska

Jedna z najlepszych makijażystek w Polsce, współpracująca z wieloma gwiazdami kina i estrady. Założycielka szkoły makijażu Marta Gąska Make Up School.

Sylwia Habdas

Sylwia Habdas

Jest drugim planem dla włosów wielu aktorek i gwiazd polskiego show biznesu. Pracuje miedzy innymi dla Małgosi Rozenek, Ani Wyszkoni, Violi Piekut czy Anity Werner.

 

 

Wioletta Konopa-Stelmach

Dyplomowany psycholog kliniczny, pedagog, edukator seksualny.

Hanna Stolińska

Doktor nauk o zdrowiu. Dietetyk kliniczny.

Aneta Suchowierska

Dyplomowany kosmetolog, główny ekspert TVN z zakresu kosmetologii

Tematy wydania

Magazyn online

Pozostańmy w kontakcie: redakcja@drogeriejawa.pl