Zakochaj się w Piękno by Jawa!

Kocham jesień. Szelest liści, ciepłe promienie słońca i te niesamowite kolory drzew. Wszystko wokół nabiera nowego wymiaru. To także dobry czas na zmiany. Może zdrowa dieta, nowa fryzura? A może wystarczy tusz do rzęs lub odżywka do włosów. Każda z nas może znaleźć swój własny sposób na dobre samopoczucie
i małą przemianę, o których są też historie naszych czytelniczek.

Koniecznie zajrzyjcie do listów oraz sprawdźcie efekty konkursu Beauty Day by Jawa, w którym największe uznanie jury i piękną metamorfozę pod okiem naszych ekspertów przeszła czytelniczka ze Szczekocin. Dlaczego Pani Ania zgłosiła się do konkursu i jak czuje się po metamorfozie? Odpowiedzi szukajcie w relacji z planu zdjęciowego. Bądźcie czujne, bo wkrótce zaprosimy Was na kolejną metamorfozę, tym razem magazynu Piękno by Jawa.

W tym numerze piszemy także o składnikach, których powinnyśmy unikać
w kosmetykach do włosów. Sprawdzamy szczoteczki w tuszach do rzęs oraz podpowiadamy, w jaki sposób używać korektorów. Ponadto mierzymy się z konsekwencjami letniego słońca. Radzimy też jak przeżyć rozstanie.

Zachęcam nie tylko do lektury magazynu, ale i do pisania listów oraz przesyłania propozycji tematów, a na nadchodzące dni życzę Wam dużo ciepła jesiennego słońca i samych dobrych przemian.

 

  Edyta Kresińska
Redaktor naczelna

Tematy wydania

Magazyn online

Pozostańmy w kontakcie: redakcja@drogeriejawa.pl